Byt 1+kk
Byt 2+kk
Byt 3+kk
Atypické byty

Hledáte příjemné a komfortní bydlení v centru Rakovníka ?

Bytový dům Na Sekyře je nejnovější generace bydlení v samotném historickém centru královského města Rakovníka. K výběru se nabízí 15 bytových jednotek o velikosti od 44 m2 do 150m2 v pětipodlažním domě podle Projekční kanceláře A1 spol. s r.o. z Českých Budějovic. Byty jsou navrženy s důrazem na dostatečný prostor umocněný balkóny a obytnými terasami. Jednotlivá patra jsou přístupná prostorným výtahem přímo z parkoviště. Elegantní architektura a vysoký standart finálního dokončení a vybavení bytových jednotek patří do kategorie nadstandartního bydlení.

Kvalitní interiérové komponenty ,velkoformátová hliníková okna, celoplošné podlahové vytápění, skleněné zábradlí, nejmodernější technologie, balkony a terasy s možností dřevěných roštů ve vybraných bytech potěší i ty nejnáročnější. Kompaktní uspořádání obytného prostoru je maximálně funkční a účelné ,nechybí dostatek úložných prostor,parkovací místa , sklepní prostory a společná kočárkárna. Bytový dům Na Sekyře představuje všechny atributy hřejivého a elegantní domova.

Ať už v bytovém domě Na Sekyře budete bydlet vy, vaši blízcí nebo nabídnete k pronájmu, můžete si být jistí, že jde nejen o ekonomickou investici, ale především o skutečnou investici do plnohodnotného bydlení v centru města. Exkluzivní lokalita v blízkosti divadla, kina, parků, škol, lékařů, sportovní haly a veškerého společenského vyžití , kvalita , design a bohaté vybavení představují trvalou hodnotu. Pro klienty je k dispozici bytový designer, který je průvodcem, pomocníkem a rádcem při zhotovení bytu dle představ ,přání a požadavků kupujícího. Zajištujeme i kompletní interiérové vybavení bytů nábytkem a bytových doplňků.

Společnost ISP je developerem a prodejcem 15 bytů v bytovém domě Na Sekyře. Kompletní servis s pořízením bytu , klientské změny a interiér na klíč , stejně jako individuální přístup ke klientovi a maximální vstřícnost je nedílnou součástí naší nabídky.