Uvažované standardy provedení

Zdivo

obvodové: keramické tvárnice POROTHERM 30 P+D s kontaktním zateplením tl. 150mm mezibytové: keramické tvárnice POROTHERM 30 AKU P+D příčky: keramické tvárnice POROTHERM 11,5/15 P+D, nebo Hebel 11 cm

Stropní konstrukce

lehčený panel předepjatý ( Spirol ) v kombinaci s železobetonovou monolitickou kounstrukcí

Podlahové konstrukce

obytná část: betonový potěr litý na akustické a tepelné izolaci, bez nutnosti nivelace ostatní: betonový potěr opatřený dlažbou .

Střešní konstrukce

typ střechy: plochá s tepelnou izolací. v provedení folie Protan s 20 letou garancí barva šedá klempířské prvky - aloxovaný plech v barvě folie

Fasáda

kontaktní zateplení ETICS tl. 150mm, probarvená omítka STACHEMA, zrnitosti 1,5mm v kombinaci s imitací pískovcových obkladů, klempířské prvky aloxovaný plech , včetně venkovních parapetů oken

Výtah

výtah s nosností 320kg, zrcadlová stěna , fototapeta dle výběru na celé zadní stěně

Balkóny a terasy

SPIROL panel s přerušeným tepelným mostem povrch: venkovní epoxidová protiskluzná stěrka se vsypem. jiný povrch bude předmětem klientských změn (např. dřevoplast –profil , keramická dlažba, nebo dlažba na terče. ) zábradlí: nerezové se skleněnou výplní, madlo nerez, v rozsahu PD

Výplně otvorů

okna, vstupní dveře : na jižní straně hliníková okna s trojsklem v antracitové barvě. Na severní straně plastová okna s dvojsklem s možností na základě KZ v provedení hliník a trojsklo. Na jižní straně bude příprava pro vnější hliníkové žaluzie s možností osazení na elektro ovládání.

V 5NP jsou žaluzie součástí vybavení bytů na jižní straně!

Na severní straně možno při včasné objednávce též osadit žaluzií do obytných místností . Dveře do objektu hliníkové prosklené, bezpečnostní sklo .

Vstupní dveře do bytu : zateplená, bezpečnostní s požární odolností , plné, dekor bude vybrán jednotný pro byty .

Vnitřní dveře a obložky dodávka CAG , nebo Kronodoor ( obložka a dveře plné v provedení laminát dekor dle výběru – standard )

Vnitřní parapety postformingové desky v barvě bílé

Izolace

tepelné: strop 5.NP je zateplen polystyrenem. Podlahy 1.NP jsou od sklepních prostor izolovány minerální vatou. Fasáda je opatřena kontaktním zateplením polystyrenem v tl. 150mm a soklová část extrudovaným polystyrenem v tl. 10cm technologii ETICS.

Podlahy obytných místností s minerální izolací proti šíření kročejového hluku. Provedení dilatace schodiště a výtahové šachty

Společné prostory

vstupní chodba: zádveří, opatřena poštovními schránkami a čistící zónou, podlaha keramická dlažba, omítka jednovrstvá štuková vápenná, malba bílá. Součástí společných prostor je prostorná kočárkárna. Ke každému bytu bude přiřazena sklepní koje zděná s plnými dveřmi.Standard vnitřního vybavení bytu

V ceně bytu je stanovený standard v následujícím rozsahu a cenách bez DPH dle individuálního výběru kupujícího u smluvních dodavatelů prodávajícího.

Plovoucí laminátová podlaha včetně soklových lišt do 250,- Kč/m2
Keramická dlažba a obklad do výšky do 2m od podlahy včetně soklů do 300,- Kč/m2
Ostatní povrchy (vnitřní omítka sádrová opatřená malbou, barva – bílá) do 225,--Kč/m2
Interiérové dveře plné laminát vč. kování a obložkové zárubně do 4.500,-- Kč/ks
Vstupní dveře EI 30DP3 , zateplené, Bezp tř.2 do ocel zárubně do 25.000,--Kč/ ks
Vana komplet včetně vanové baterie do 8.500,- Kč/ks
Sprchový kout komplet včetně sprchové baterie do 12.000,- Kč/ks
Koupelnové umyvadlo včetně sifonu a vodovodní baterie do 3.500,- Kč/ks
WC umyvadlo včetně sifonu a vodovodní baterie do 3.000,- Kč/ks
Závěsné WC komlet (včetně podomítkové splachovací nádržky a tlačítka) do 6.500,- Kč/ks

V ceně bytu je vana nebo sprchový kout nikoli obojí. Kde to bude možno je to záležitostí KZ montovat oba kusy.

Pro pohodlný výběr vybavení bytu a jeho provedení je pro klienty k dispozici bytový designer, který Vám bude průvodcem, pomocníkem a rádcem při zhotovení bytu dle Vašich představ, přání a požadavků. Zajistíme pro Vás i kompletní interiérové vybavení nábytkem a bytových doplňků ( realizace hotových bytů možno navštívit. )Technologické vybavení domu a bytů

Elektroinstalace

v domech mimo standardních elektrorozvodů jsou instalovány slaboproudé televizní rozvody pro satelitní příjem digitálního vysílání (DVB-S) ukončené v obývacím pokoji a ložnicích. Každý byt je vybavený datovými a telefonními rozvody s vyústěním v obývacím pokoji, v ostatních obytných místnostech kabelová příprava. Domácí telefon bude řešený v rámci telefonního rozvodu zvonků. Přípojka telefonní pevné linky do objektů není součástí projektu.

Připojení bytového elektroměru není součástí vybavení bytu a budoucí kupující uzavírá smlouvu přímo s dodavatelem elektrické energie včetně úhrady připojovacího poplatku. Elektrorozvody v bytech pro svítidla jsou ukončené kabelovým vývodem se svorkovnicí, el. příkon do bytů je jištěný jističem do 25A. Veškeré vypínače pro světla a el. zásuvky jsou v bílé barvě. V koupelně a na toaletě je umístěn ventilátor pro odvod vzduchu, který je v ovládán samostatným vypínačem s časovým doběhem. V koupelně je nad umyvadlem kabelový vývod pro osvětlení zrcadla ovládaný samostatným stěnovým vypínačem a el. zásuvka. Každá bytová jednotka bude vybavena autonomním opticko-kouřovým hlásičem požáru.

Společné prostory domu jsou osazeny svítidly s pohybovými čidly, u vstupu do objektů je osazeno zvonkové tablo s audio video příslušenstvím domácího telefonu. Na terasách ( vice než 10m2 ) bude osazena venkovní zásuvka a na jižní straně budovy na balkonech a terasách bude osazeno venkovní osvětlení jednotného typu .

Vybavení kuchyně

Kuchyňská linka není součástí dodávky bytu, v místech plánovaného umístění kuchyňské linky je ukončená přípojka pro odpad, přívod vody s přípravou pro myčku , Dále příprava se sdruženým kabelovým vývodem pro připojení elektrosporáku a myčky, pro dva zásuvkové obvody, vývod pro osvětlení kuchyňské linky a vývod pro aktivní odtah digestoře maximálního výkonu 400 m3/hod.

Vytápění, příprava TUV

Vytápění je teplovodní podlahové s kombinací radiátorů, v koupelně je osazen žebříkový radiator s elektickou topnou vložkou. Teplo do objektu je přivedeno od spol. TZR Rakovník do předávací stanice v přízemí objektu , kde je rozvod do jednotlivých pater . Ve společné místnosti bude zajištěn i ohřev teplé užitkové vody. Spotřeba tepla v bytech je měřena měřící armaturou – kalorimetrem. Rozvody vody se samostatným měřením SVa TUV v instalačních šachtách.

V předávací místností bude cirkulační čerpadlo o dostatečném výkonu a do každého bytu bude provedena cirkulace TUV.

Vzduchotechnika

Vzduchotechnika je vedená příslušnými instalačními šachtami a zajišťuje nucené větrání WC a koupelen.Nad střechou bude ukončena rotační větrací hlavicí . V každém bytě je provedená příprava vzduchotechniky pro připojení kuchyňské digestoře ukončená na vnějším líci instalační šachty.

Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv během výstavby změnit typ prvku či vybavení v rámci kvalitativního standardu, avšak při zachování technických a kvalitativních parametrů. Platnost má vždy tento dokument s pozdějším datem.Součástí standardů není: